تحلیل بازیهای آنلاین
۷۳ مطلب توسط «میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد» ثبت شده است

مطلب خیلی مهم  در این سبک های بازی اطلاعاتی هست که در مورد خصوصیات قهرمانان وجود داره اینکه چه آیتمی باید ببندید و چه چیز هایی رو ارتقا بدید وقتی با آگاهی بازیکن ها باشه میتونه شما رو کمک که تا همه دشمنانتون رو شکست بدید و سریع تر پیشرفت کنید. در تصویر زیر خصوصیات قهزمان رو میبینید از چیز هایی مثل Hp, ATK, DEF گرفته تا Dark resistance رو تواین مطلب توضیح میدم.


میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۲۰ مرداد ۹۷ ، ۰۳:۲۹ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر

در این قسمت به معرفی تنوع لوازم قهرمان، سطوح تقسیم بندی سطح جوایز .انواع سنگ ها  و کلاس های کیفی لوازم میپردازیم. همچنین سطح مجاز ارتقاء انواع لوازم قهرمان:

1_ سلاح (حجومی)

2_ کلاه خود(دفاعی)

3_ محافظ شانه(دفاعی)

4_ گردنبند

5_ دستبند


کلاس های لوازم(از قوی به ضعیف):

1_ Legendary با رنگ بنفش / 4 اسپل / 7 قابلیت های افزایشی 

2ٍ_ Epic با رنگ سبز / 3 اسپل / 5 قابلیت های افزایشی 

3_ Rare با رنگ طلایی / 2 اسپل / 3 قابلیت های افزایشی 

4_ Magic با رنگ آبی / 1 اسپل / 2 قابلیت های افزایشی 

5_ Normal با رنگ طوسی / 0 اسپل / 1 قابلیت های افزایشی 

میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۱۸ مرداد ۹۷ ، ۰۳:۲۷ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر

در تب دوم انبار زره ها قرار دارند که شامل کلاه خودها و پوشش شانه هاست. مقدار دفاع (Armorr) هر وسیله میتواند باعث کاهش آسیب شما در مبارزات شود. با افزایش لول این وسیله میزان دفاع پایه آن هم زیاد میشود و این بدان معناست که با هزینه کمتر در ارتقاع دادن میتوانید به مقدار بیشتری از دفاع برسید.


میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۱۶ مرداد ۹۷ ، ۰۳:۰۹ موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰ نظر
برای مشاهده تمامی تجهیزات بدست آمده در بازی در صفحه اصلی دکمه Inventory رو از گوشه چپ انتخاب کنید.
در صفحه باز شده شما با انتخاب تب ها میتونید صلاح ها، انگشترها، گردنبندها، کلاه خود ،پوشش شانه ها و سنگ ها را مشاهده کنید.


بعد از انتخاب صلاح مورد نظر میتونید اون صلاح رو با صلاح جاری مقایسه و در صورت نیاز جایگزین کنید.
بعد از پیشرفت در بازی کم کم به این نتیجه میرسید که تعدادی از آیتم ها را برای بازی های PvP (بازیکن با بازیکن) و تعدادی دیگر را برای بازی در مراحل و کشتن به اصطلاح Mob های بازی انتخاب کنید(PvM).
میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۱۴ مرداد ۹۷ ، ۰۳:۳۴ موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰ نظر

بازی شمشیرتاریک در سال 2016 توسط شرکت NANO COMPANY به دنیای بازی تلفن های هوشمند معرفی شد.

حجم بازی 225MB و در سیستم عامل های اندروید و IOS در دسترس هست.

به هشت زبان ترجمه شده و در بازه سنی +12 برای کاربران تعریف شده.


میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۱۴ مرداد ۹۷ ، ۰۳:۲۳ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱ نظر


محیط بازی OGame بسیار ساده طراحی شده به گونه ای که بازیکنان در مدت کوتاهی میتوانند نیاز های اولیه خودشون رو تو بازی برآورده کنن. قسمت هایی نیز در بازی وجود دارد که کاربران تنها در مواردی خاص وارد آن میشوند برای همین هم دسترسی به آنها مقداری سخت و دور از انتظار است.

از آنجایی که این بازی تو سال 2000 ساخته شده و تقریبا اولین سبک بازی های آنلاین و استراتژیک است پرداختن به آن از اهداف سایت خارج است ولی به صورت اجمالی سعی میکنیم قسمت هایی از آن را برای شما معرفی کنیم. اگه قصد انجام این بازی رو دارید شما رو به ادامه مطالب دعوت میکنم.

میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۰۹ آبان ۹۶ ، ۰۳:۰۶ موافقین ۳ مخالفین ۰ ۲ نظر

سلام اینجا میخوام مپ های وار سختی که تو وارها دیدم بزارم. مپهایی که وقعا زدنشون برای هرکسی سخت هست.میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۰۵ شهریور ۹۶ ، ۰۹:۳۸ موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰ نظر

در این مطلب تنها مپ های واری رو میگیم که برای جلوگیری از سه ستاره شدن طراحی شدن همونطور که میدونید دو ستاره کردن در تاون هال 9 به سادگی روی هر مپی امکان پذیر هست. 

مپ های ذکر شده ضد هوگ (GoHoWi) (GoVaWi) (GoWi) (Dragon) و والکری هم هستند.

نمایش مپ ها با جای بمب ها وتله ها در انتهای همین مطلب میباشد.

برای دیدن ویژیگی های نقشه و مپ های دیگر  و تحلیل کردن آنها به ادامه مطالب بروید و یا  به سایت www.ToGame,Ir  مراجعه کنید.

ادامه مطالب


میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۰۷ تیر ۹۶ ، ۱۴:۴۲ موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰ نظر

متاسفانه بازی War Robots در این زمینه بسیار بد عمل کرده و با اینکه خیلی گشتم در مورد اضافه کردن دوستان به بازی جز از طریق FaceBook و g+ راه حل دیگه ای وجود نداره. تو سایت ها که در این مورد میگشتم یکی از بازیکنان بریزیلی تو یه نقد جالب از بازی گفته بود شما روس ها باین که یه بازی با این کیفیت و توی گوشی تونستید درست کنید ولی خیلی جالب هست که با قرار دادن یه دکمه ساده Invide Firends تو این بازی با مشکل روبرو هستید.
میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۰۶ تیر ۹۶ ، ۰۳:۳۲ موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰ نظر

اگه بار چندمی هست که به این سایت اومدید حتما متوجه شدید که مپ هایی که در اینجا معرفی میشن توسط خودم و یا دوستانم چک شدن و از خوب بودن مپ به طور کامل اطمینان داریم.

مپ زیر بهترین مپی هست که شما میتونید برای لول 3 بیلدر هال استفاده کنید پس زیاد وقت خودتون رو تو نت هدر ندید و استفاده اش کنید.مپ زیر بیلدر هال شما رو از حملات دشمنانتون در امان نگه میداره و میتونید با خیال راحت با کسب درصد بالا در نبرد هاتون پیروزی بدست بیارید. معمولا 30 تا 40 درصد ساختمون هاتون در بدترین حالت تخریب میشه و این مقدار تا رسیدن شما به کاپ 1400 تغییر چندانی نمیکنه.

میر پدرام خاتم نژاد پاکزاد
۲۰ خرداد ۹۶ ، ۰۳:۲۶ موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰ نظر