تحلیل بازیهای آنلاین
يكشنبه, ۷ آذر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۶ ق.ظ

آموزش استارت وار آسان در کلش :

متاسفانه مطالب نادرست زیادی توی اینترنت در این مورد پخش شده که هیچ کدوم دلیل و منطقی نداره (من بیش از دو سال هست که لیدر کلن RAN! هستم (نام بازیکن - میر پدرام) دانش تجربی زیادی در این زمینه دارم و امیدوارم که مطالب زیر به دردتون بخوره)

بهتر میبینم اول در مورد نحوه انتخاب حریف و الگوریتم و وزن بندی کلن ها رو بگم:

وار آسان

نحوه محاسبات انتخاب در حریف کلن وار کلش آف کلنز:

باید بدونید این الگوریتم در طی سه سال اخیر بیش از هشت بار عوض شده و این تغییرات همیشه ادامه داره و در هیچ جایی قوانین جدید ذکر نمیشه دلیلش هم این هست که اگه بگن،  همه سعی در سوء استفاده از این قوانین میکنن پس بهترین راه تغییر مداوم و سردرگمی بازیکن هاست تا بازی جذاب بمونه.

هنگامی شما درخواستی رو برای جستجوی حریف کلن وار به بازی میدید، اطلاعات شما به نزدیک ترین سرور کلش فرستاده میشه سرور بعد از آنالیز و وزن دهی به کلن شما به موتورهای جستجوگر کلن وار  دستور جمع آوری لیستی از کلن هایی که هم وزن شما هستند و تعداد بازیکن هایی اندازه بازیکن شما دارند رو میده .

برای دیدن کل مطلب به سایت www.ToGame.ir مراجعه کنید یا روی ادامه مطالب کلیک کنید.

وقتی لیست کلن وار پر شد به سرور مبدا فرستاده میشه و با الگوریتم هایی حریف شما از این لیست انتخاب میشه در صورتی که دو طرف وارد نبرد نشده باشند، جستجوی حریف تموم میشه و شما با کلن انتخاب شده وارد نبرد میشوید.


وزن دهی به کلن و بازیکنان کلن:

معیار های زیادی میتونه تاثیر داشته باشه به طور مثال کاپ یا امتیاز سربازان و یا دفاعی دیوار و... ولی چیزی که من احساس کردم تنها چیزی که بازی همیشه تو وزن دهی رعایت کرده نه کاپ، نه سطح سربازان شما و نه... تنها چیزی که شدیدا میشه احساس کرد امتیاز ساختمان های دفاعی(ویزارد تاور و آرچر تاور کنون و... همچنین قهرمان ها و سطح دیوار) شماست. هرچی ساختمان دفاعی شما بالا تر باشه شما نسبت به سایر دوستانتون در کلن وار بالاتر قرار میگیرید. همینطور حریفان شما سخت تر میشن ملاک به هیچ عنوان چیز دیگه ای نیست.

موارد قهرمان ها و سطح دیوار رو الان یکسال هست که توی وار ها احساس میکنم شرایط مشخصثابت نداره که بشه گفت. به طور مثال اگه کینگ و و کویین 40 دارید حریف روبروی شما هم با کینگ و کویین +-5 به نصبت شما تایین میشه. در مورد دیوار ها هم این طور هست.

اتک وار تکنیک ها

((تصویر بالا یه بازیکنی رو نشون میده که منابع و سرباز بالا برده و هیچ دفاعی ای نداره تمام شش نفر انتهایی این کلن دارای یک کنون بوده اند و اتک هاشون رو با دراگ به نفرات تاون هفت و هشت ما زدن.))


داشتن کلن وار آسان


بارها شده توی وار ها تاون حال 10 یا 11 روبروی تاون حال 7 یا حتی 4 دیدم و وقتی توی دهکده اش رفتم با تعداد کمی ساختمان دفاعی ضعیف روبرو شدم. حتما شما هم توی اتک های معمولی به بازیکن هایی برخورد کردید که فقط یک کنون داشته اند ولی تمام کالکتورهاشون لول بالا بوده و تاون حال 9 10 یا 11 بودند. این افراد وقتی توی وار قرار میگیرند با وزن کم وارد مسابقه میشن و نفرات بالاتر رو میزنن.


در اتک های معمولی هدف زدن منابع است و شما برای جلوگیری از دزدیده شدن منابع باید ساختمان های دفاعی قوی داشته باشید و با بالا رفتن تاون حال و کاپ حریف های سخت تری برای اتک های معمولی انتخاب میشه.

در کلن وار داستان فرق میکنه و داشتن لول بالای تاون حال و یا دیوار لول آپ یا سربازان قوی و کاپ در وزن دهی اولیه بی تاثیر هست و تنها کافیست که شما ساختمان های دفاعی داشته باشید تا حریفان سختی داشته باشید و با کلن وار آسان خداحافظی کنید.


موتورهای جستجوگر کلن وار:

تعداد بازیکنان آنلاین همیشه از تعداد کلن هایی که درخواست کلن وار میدهند کمتر هستند برای همین وقتی درخواست کلن واری داده میشه کلش آف کلنز برای دادن پاسخ سریع، به تمام سرور های بازی که در جهان پخش هستند در خواست ارسال لیستی از کلن هایی که آماده کلن وار هستند رو میده و این لیست در سرور شما بررسی میشه و نتیجه همان طور که گفته شد اعمال میشه.

برای همین هست که بارها دیدید که وقتی صبح زود استارت میکنید به کلن های چینی یا امریکایی برخورد میکنید(چون صبح ساعت 7 ایران مصادف با ساعت 12 تا 2 چین و در امریکا عصر و یا شب هست همچنین وقتی در عصر ایران استارت میکنید احتمال انتخاب حریف پاکستانی ترکیه ای و ایرانی و عرب بسیار زیاد میشود.) 

سعی کنید کلن وار را طوری انتخاب کنید تا با حریف هایی از چین امریکا و یا اروپا مواجه شوید شکست دادن این کلن ها از کلن هایی از کشور های فیلیپین کره و برزیل و ایرانی ها  راحت تر است.


الگوریتم هایی که حریف شما را از لیست کلن ها انتخاب میکند:

خوب تا به حال در مورد لیست کلن های هم وزن حرف زدیم ولی هموزن بودن کلن ها ملاک درستی برای انتخاب حریف نیست چرا که این هم وزنی میتواند به صورت یکسان پخش نشده باشد به طور مثال کلنی در وار ده نفری دارای تاون هال های 11 تا دو میباشد و وزن محاسبه شده با کلنی که شامل 10 عضو با کلن هشت میباشد یکی است و کلن دوم در کلن وار بازنده صد در صد میشود چرا که کسب کردن ستاره از سه نفر اول با دشواری زیادی انجام میشود.

 برای جلوگیری از این اتفاقات بازی در این مرحله کلنی را انتخاب میکند که سطح ساختمان های دفاعی دو رغیب روبروی هم نزدیک به هم باشد و مجموع وزن دهی دو کلن نیز برابر باشد در این صورت وار متعادل تر خواهد بود.

شما میتوانید با قرار دادن افراد خیلی ضعیف یا یک تاون حال 10 قوی در میان تاو هال هشت های کلن خود سعی در به هم زدن این یکنواختی کنید و تعادل وزن دهی متناسب را برای این الگوریتم ها سخت تر کنید تا وار آسان تری داشته باشید. 

عواملی چون لول کلن - میزان فعالیت اعضای کلن - نام کلن و ... در این مرحله تاثیر اندکی روی انتخاب های این الگوریتم ها میگذارند اما در کل ساختمان های دفاعی تاثیر بسیار بیشتری دارد.


مطالب پیشنهادی:

 آموزش کامل اتک فول دراگ (دراگون) برای تاون هال های 7 و 8 کلش آف کلنز قسمت اول

آموزش کامل اتک فول دراگ (دراگون) برای تاون هال های 7 و 8 کلش آف کلنز قسمت دوم

همه چیز درباره سرباز والکری (والکیری Valkyrie)

سرباز گالم در کلش آف کلنز Golem

همه چیز در مورد آموزش اتک گالم هوگ ویزارد (GoHoWi)

نظرات  (۳)

میخوام برم تان هال 11 ولی میخوام تو وار ها هم باشم و وار ها راحت برام بیافته چیکار کنم؟
پاسخ:
من الاچند ماهی هست آپ کردم
تا آپ کردم توپخانه عقاب رو ساختم و قهرمان جدید رو.
خیلی سریع اومدم تو وار بالا و جز نفرای اول شدم. بعدا دیدم رقیب هام توی وار توپخانه عقاب رو نساختن و روبروی تاون ده افتادن.
الان اگه جای شما باشم آپ میکنم ولی جای دوتایی که گفتم ساختمون های دفاعی رو مکس میکنم و ویزارد تاور جدید رو نمیسازم.
اینجوری امتیاز کمتری میکیری و پایین میمونی.
سعی کن دفاعی هات رو مکس کنی بعد توپخانه عقاب رو بسازی.  ;)
سلام داداش راسته که میگن اگه تان پایین باشی وبا همون تان وار بچینی وار آسون میفته؟؟؟؟
پاسخ:
تا حدی درست هست
مهم اینه که شما ساختمان های دفاعی رو ارتقا ندی
مثلا اگر از تاون ده به یازده میری ساختمون جدید دفاعی توپخانه عقاب رو نساز چون امتیاز خیلی بالایی برای وار به شما میده
و اگر از نه به ده میری اینفرنو رو نساز

بهتره بجای جمله وار آسون بگیم حریف آسون. بازی به ساختمون تاون هال شما نگاه نمیکنه فقط به ساختمون هات نگاه میکنه که چه ساختمونی داری و لول چنده
ممنوم مطالب مفیدی بود هرچند نصفش رو میدونستم ولی بازم ممنونم D:
پاسخ:
):

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی